Dobre wpisy użytkownika Anieszka_Przybysz

5 element

Fifth Element Diva song - full version. SINGING - EVGENIA LAGUNA.

5 Element to film, w którym się zakochałam pod względem muzyki wykorzystanej w filmie i jestem pod wielkim wrażeniem. Akcja filmu toczy się w przyszłości, taki film science fiction.

Nigdy nie spotkałam takiego fenomenu głosowego, oprócz oczywiście Justyny Steczkowskiej. Śpiewaczka operowa zaprezentowała tu cały kunszt wokalnej muzyki, moim zdaniem nie potrzebne są jej żadne dodatki sceniczne w postaci scenografii, bo ona sama obroni się głosem.

Chciałabym usłyszeć choćby podobne wokalnie wykonania, a może i są już jakies lepsze innowacje. Jednak najlepsza do tej pory była EVGENIA LAGUNAZobacz więcej

Pies uratował dziecko

Pies uratował dziecko film na facebooku,
bezpański pies znalazł noworodka.

Proszę o polub https://facebook.com/mamdobrydzien
Możesz również tworzyć ciekawe artykuły w naszym portalu społecznościowym.
Zarejestruj się na http://mamdobrydzien.pl poprzez Facebook pisz i zarabiaj na swoich ciekawostkach, zdobywaj pkt-y już teraz a wkrótce KONKURS i wiele nagród :)

Wiele kontrowersji wzbudził materiał zdjęciowy o bohaterskim psie ratującym dziecko, http://mamdobrydzien.pl/87-Ten-pies-u...

Dlatego postanowiłam poszukać dla Was bardziej szczegółowej informacji i udało mi się odszukać więcej zdjęć na ten temat i wydaje się, że takich psów jest więcej, są podobne do siebie, a nawet zbliżone są historie o nich.

Wiele jest informacji w internecie na temat psa, dziecka i całej tej sytuacji, jednak do końca nie wiadomo, czy to jest jeden i ten sam pies, bo historii jest więcej, (o tym w dalszej części materiału), czy dziecko jest płci żeńskiej czy męskiej. Część portali podaje, że pies uratował dziewczynkę a część, że wyrodna matka wyrzuciła na wysypisko śmieci syna.
Jest jednak jeszcze jedna, nie do końca wyjaśniona sprawa. Otóż historia jest tak wstrząsająca i niesłychana, że prawdopodobnie każdy chciałby mieć takiego psa w swoim kraju. Jedne media przekazują informację o miejscu w Arabii Saudyjskiej, a inne w Brazylii w miejscowości Campines w Sao Paulo, a jeszcze inne że w Bangkoku w Tajlandii.
Najważniejsze jest jednak to, że dziecko lub dzieci są całe i zdrowe, dzięki bohaterskim, anielskim psom, które tak często są wyrzucane z domów i pozostają bezpańskie i bezdomne, skazane na własny pieski los.

Zobacz więcej