Dobre wpisy użytkownika Anieszka_Przybysz

Zachód słońca

Kiedy widzę takie widoki stanowczo mam dobry dzień.
To co oczy widzą serce i dusza przeżywa i tak, jeśli to zachód słońca piękny i spektakularny serce się raduje a dusza śpiewa razem z aniołami w niebie.

Warto oderwać się od codzienności, aby dostrzegać tą ulotną chwilę codziennie wieczorem, gdy słońce zachodzi. Tym żywi się nasza duchowość, o którą również warto zadbać.

Zobacz więcej

O czym marzysz?

Będąc tam uświadamiasz sobie, co pozwala Ci żyć w spokoju i radości.

Trafiasz tam, gdy nie masz wyjścia i kiedy chcesz odreagować po ciężkim dniu.

Będziesz tam, gdy obierzesz sobie cel by go zrealizować...

Wiesz już gdzie to jest?

To świat marzeń...

Zobacz więcej

Celebracja małej czarnej

Kawa i chwile jakie nam daje. Jej zapach, smak i aromat daje nam doznania, jakich nie dadzą inne napoje...to niepowtarzalna chwila, która łączy z sobą relaks i oderwanie o rzeczywistości, dlatego powinniśmy celebrować chwile z małą czarną.

Nie można spożywać tego boskiego napoju jednym tchem, ale należy się delektować każdym łykiem, jakby to był ostatni łyk w Twoim życiu. Zatrzymać się na chwilę, aby poczuć ten magiczny smak.

My Polacy pijemy kawę powoli i z szacunkiem. Nie jesteśmy Włochami, którzy podchodzą do baru i wypijają jednym tchem mocne espresso, aby oszczędzić na cenie tego napoju.
My celebrujemy tę chwilę...

Siadamy przy stoliku i gorącą jak miłość, czarną jak piekło i mocną jak orgazm kawę wlewamy na język malutkimi łyczkami. Czekamy, aż spłynie po języku i rozpłynie się w błogostanie. Już w ustach rozpoczyna się proces tworzenia dobrego nastroju. Podnosi się ciśnienie a organizm otacza niewidzialna aura spokoju i euforii.

Nie zabijaj tej chwili. Pozwól by trwała, jak najdłużej. By każda filiżanka kawy była wytchnieniem dla ducha i ciała w ciągu zabieganego dnia.

Zatrzymaj się i celebruj małą czarną

www.lavazzaamodomio.pl

Zobacz więcej