Dobre wpisy użytkownika Anieszka_Przybysz

Pies uratował dziecko

Pamiętacie psa, który uratował dziecko, taki bezpański pies, znalazł noworodka na śmietniku...
To nie koniec opowieści o anielskich psach, mam dla Was dalsze odcinki, tym razem akcja dzieje się na Syberii...

Pies znajduje 2 letniego chłopca porzuconego w minus 5-stopniowym mrozie i dokładnie wie, co robić…

Zima na Syberii jest jedną z najbardziej bezwzględnych i bezlitosnych na Ziemi. Jeśli nie jesteś przygotowany na to, konsekwencje najprawdopodobniej będą śmiertelne.
Więc kiedy dwuletni chłopiec został opuszczony na werandzie przez dwa dni, był zmuszony do wytrzymania w nocy w niskich temperaturach. Bez jedzenia, wody i schronienia nie było zbyt wielkiej nadziei, że przeżyje.
I tak by się stało, gdyby nie odwaga nieoczekiwanego przyjaciela, anielskiego psa.

We wschodniej Rosji, poza Uralem, leży rozległy krajobraz Syberii. To miejsce oszałamiająco piękne, ale niech nie zwiedzie cię jego piękna fasada: gdy nadejdzie zima, to bardzo niebezpieczne miejsce, szczególnie jeśli nie jesteś przygotowany.

Lodowate wiatry przeszywają powietrze, a śnieg pokrywa tajgi i pogórze. Powiedzenie, że jest tu zimno, byłoby niedopowiedzeniem. To jest wręcz lodownia! Dla niektórych syberyjskie zimy mogą być wyrokiem śmierci.

Niedawno kobieta porzuciła swoje dziecko na nieogrzewanym ganku w środku nocy, syberyjskiej zimy. Naturalnie nikt nie oczekiwałby, że przeżyje. Tej nocy temperatury spadły do -12 stopni Celsjusza.

Chłopiec, był pozostawiony na zewnątrz w domu w regionie Ałtaju na południu Syberii, w pobliżu granicy z Kazachstanem. Byłby zamarzł ... to znaczy, gdyby nie specjalny bohater …anielski pies...
Pies, który mieszkał w domu, w którym chłopiec został porzucony, zauważył go i instynktownie owinął ciało wokół dziecka w tych temperaturach poniżej zera. Z ciepłem ciała psa i ciepłem z jego sierści, dziecku udało się przetrwać dwa dni, aż sąsiedzi znaleźli oboje.

Pomimo ochrony psa chłopiec cierpiał na ostrą hipotermię, ale mogło być znacznie gorzej! Dziecko w pełni wyzdrowiało, a jego matka spotkała się z zarzutami o porzucenie go. Niestety, nie był to jedyny przypadek ratowania przez psa na Syberii ...
Zaledwie trzy lata przed ocaleniem tego chłopca, trzyletnia Karina powędrowała na syberyjskie pustkowie. Jej matka - która nie miała z nią połączenia telefonicznego - wierzyła, że Karina i jej pies byli w mieście z ojcem dziewczyny.
Zamiast tego, Karina spędziła dziewięć dni samotnie na pustyni z psem, jedząc jagody i leżąc w łóżku trawy, które przesłaniało ją tak, że nie było jej widać z helikopterów poszukiwawczych. Dziewiątego dnia jej nieobecności pies pojawił się w rodzinnej wiosce.

W wywiadzie rodzina dziewczynki opowiedziała co się wtedy wydarzyło.
" Kiedy jej pies wrócił, pomyśleliśmy: To koniec " powiedziała rodzina w The Siberian Times. - "Nawet gdyby żyła - a szanse były niewielkie - teraz na pewno to koniec, straciliśmy wszelkie nadzieje. Nasze serca pękły. "

Zadziwiające jednak ich pies wiedział, co robić.

Wraz z przewodnictwem psa ratownicy mogli zlokalizować małą Karinę. Nie doznała poważniejszych obrażeń - tylko kilka zadrapań na stopach. Kolejne życie uratowane dzięki odwadze, lojalności i miłości anielskiego psa!

Te psy mogą nie zdobyć odznak, medali na konferencji prasowej, ale powinny być czczone jako herosi. Syberia może być trudna, zimna i niedostępna, nie pasuje do kochającego psa!
Jednak widać, że te psy anielskie, ratujące ludzi są wszędzie, nawet tam, gdzie zamarza serce…

Zobacz więcej

Gabinet masażu Mokotów

Gabinet masażu OLENA
ŚWIAT MASAŻU

Do każdego masażu + gratis masaż twarzy, oferta limitowana. (na hało facebook)

Masaż bańką chińską Masaż czekoladowy Masaż Hawajski Masaż Indyjski Masaż kamieniami Masaż klasyczny Masaż leczniczy Masaż limfatyczny Masaż miodowy Masaż relaksacyjny Masaż segmentarny Masaż sportowy Masaż synchroniczny

Kompleksowy masaż prostaty
Masaż bańką chińską
Masaż czekoladowy
Masaż Hawajski
Masaż Indyjski
Masaż kamieniami
Masaż klasyczny
Masaż leczniczy
Masaż limfatyczny
Masaż miodowy
Masaż relaksacyjny
Masaż segmentarny
Masaż sportowy
Masaż synchroniczny

Tel. +48-513-748-438

Adres:
ul. Rakowiecka 22A, Warszawa, Mokotów

Zobacz więcej

Masz firmę, przeczytaj to

Sprzedaż jest najważniejszym aspektem prowadzenia firmy, dotyczy zarówno produktów, jak i usług. Jej celem jest zwiększenie obrotów firmy i zapewnienie dobrych warunków pracy i życia zatrudnionych bądź samego właściciela.

Biznes oparty o działania marketingowe, jest wydajniejszy niż taki, w którym tego brakuje, dlatego jakiekolwiek działania są lepsze od nierobienia niczego w zakresie promowania firmy.

Aspekt promowania firmy w internecie należy do tych dodatkowych działań, bo to one stanowią tzw marketing internetowy i są równie ważne, jak zwykły marketing.

Wizualizacja i tzw identyfikacja wizualna, oraz oferta szerzona wśród internautów, przynosi większe efekty niż zwykły tradycyjny marketing.

Po pierwsze dlatego, że prawie wszyscy używają smartfonów i wyszukują informacji o produktach i usługach poprzez to narzędzie, a po drugie dlatego, że większość użytkowników internetu, korzysta z najbardziej popularnego narzędzia jakim jest facebook. Przesiadują tam godzinami i wyszukują różnego rodzaju informacje od wiadomości po możliwość zakupu samochodu czy wyjazdu na wakacje.

Profesjonalna kampania w mediach społecznościowych to najważniejszy w obecnych czasach ruch w kierunku potencjalnego klienta.

Jeśli zgadzasz się z tą teorią, to wiesz również jak istotna jest docelowa strona internetowa i pokazanie prestiżowego wizerunku firmy w internecie. Ba mało tego ...ważne jest, aby ta strona zechciała się pokazać w tym internecie, dlatego ważne jest gdzie wykonamy stronę internetową, czy u studenta za parę groszy, czy w profesjonalnej firmie, za trochę więcej.

Kiedyś ktoś rzucił hasło, zlecę wykonanie taniej i profesjonalnej strony internetowej, a drugi zapytał... To chcesz dwie strony?
Tak to jest dobre określenie dla tego rodzaju stron.

Jakie są ważne aspekty przy wyborze strony internetowej?

Otóż jeśli wybierzesz stronę internetową wykonaną w oprogramowaniu Wordpress, dobrze abyś wziął pod uwagę, że oprogramowanie to wymaga aktualizacji co miesiąc, jeśli nikt tego nie zrobi za Ciebie, jej istnienie będzie zagrożone, a wręcz niemożliwe. Dlaczego? Bo poprzez nieaktualizowane pluginy, łatwo jest włamać się na stronę i zamieścić na niej niepożądane oprogramowanie. Gdy coś takiego nastąpi, automatycznie firma hostingowa lub google blokuje taką stronę, tracimy czas i pieniądze, na odzyskanie jej, ale nie zawsze się udaje odzyskać w pełni sprawną stronę internetową.

Dlatego biorąc to pod uwagę, powinno się wybierać strony oparte o autorskie oprogramowania, których nie trzeba aktualizować co miesiąc, aby prawidłowo funkcjonowały.

Ważne jest również, aby strona dobrze się pozycjonowała. Niedopuszczalne jest, aby wisiała w internecie, i nie pokazywała się nawet na nazwę własnej domeny w adresie www. Efekt pozycjonowania otrzyma tylko poprawnie wykonana strona internetowa. Taka, która posiada niezbędne elementy jak miejsca na metatagi, najlepiej dla każdej podstrony oddzielne. Ścieżka adresowa i wiele innych aspektów wymaganych do prawidłowego wyświetlania się w internecie. Firma wie jak zrobić, aby strona pojawiała się na pierwszych odsłonach w google, kwestia tylko prawidłowo wybranych słów kluczowych zamieszczonych w stronie.

Nasze realizacje

Zobacz więcej