Dobre wpisy użytkownika Anieszka_Przybysz

Ah te ulotne chwile mamuś...

Mamusiu...mama...maminia...

Kochane mamy chciałabym Was dziś gorąco pozdrowić i życzyć miłego oraz udanego dnia :)

Dosłownie przed chwileczką w autobusie taka sytuacja: stoi mama z dzieckiem przyklejonym do pleców przepasanym specjalnym nosidełkiem, drugie w wózeczku śpi, a trzecie siedzi sobie grzecznie na miejscu... Tak niepowtarzalne emocje doświadczyłam, kiedy sama małe dzieci miałam. Jakie to urocze jedno chce cukierka...zaraz i drugie...za chwile budzi się trzecie... Mama cmoka do trzeciego bąbelka z wózeczka.
Emanuje od tej czwórki taki dziwny spokój i taki naturalny blask...energia, której dawno nie czułam. Przypomniałam sobie jakie to były w tym czasie emocje, kiedy miałam takie kajtki... Teraz moje dorosłe i już inne emocje.

Chętnie wróciłabym do tych czasów, gdzie umęczona po krańce wytrzymałości zasypiałam trzymając jednego i drugiego syna za rączkę... To był nasz rytuał..czas, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Czas, kiedy byliśmy tylko dla siebie. Teraz każde ma swoje sprawy i już inaczej zupełnie wygląda codzienność.

Kurcze zatęskniłam za tamtym czasem... Tego co mam w pamięci nikt mi nie zabierze...tych wspólnych chwil...

Wiele cudownych chwil ...

Zobacz więcej

Jadąc na rowerze mam dobry dzień

Może to dużo, a może mało moja stawka rośnie!!!

Kto jeździ na rowerze ma dobry dzień

Rower już po kilku kółkach wyzwala w nas takie endorfiny...
Ma zbawienne działanie dla naszej psychiki i ogólnie zdrowia fizycznego i psychicznego. Pobudza krążenie, dlatego jest wspaniałym antidotum na spuchnięte stopy.

Rower świetnie radzi sobie z zimowymi oponkami i pięknie profiluje łydki, zwłaszcza męskie. To wspaniałe narzędzie dla chcących uprawiać sport nie ingerując zbyt w schorowany organizm... Świetnie sprawdza się przy astmie, a nawet przy dyskopatii w ostrym stadium. Wiem bo na własnej skórze sprawdziłam.
Nie pozwólcie zardzewieć swoim stawom i mięśniom. W przypadku odczuwania bólu siedząc, czy stojąc to jeżdżąc nie odczuwamy go w ogóle.

Tak więc ćwiczymy wszyscy jazdę na rowerze.... Bo sport to zdrowie.
Chcesz mieć dobry dzień, weź rower i szerokiej szosy...

Zobacz więcej