Dobre wpisy #reklama

Masz firmę, przeczytaj to

Sprzedaż jest najważniejszym aspektem prowadzenia firmy, dotyczy zarówno produktów, jak i usług. Jej celem jest zwiększenie obrotów firmy i zapewnienie dobrych warunków pracy i życia zatrudnionych bądź samego właściciela.

Biznes oparty o działania marketingowe, jest wydajniejszy niż taki, w którym tego brakuje, dlatego jakiekolwiek działania są lepsze od nierobienia niczego w zakresie promowania firmy.

Aspekt promowania firmy w internecie należy do tych dodatkowych działań, bo to one stanowią tzw marketing internetowy i są równie ważne, jak zwykły marketing.

Wizualizacja i tzw identyfikacja wizualna, oraz oferta szerzona wśród internautów, przynosi większe efekty niż zwykły tradycyjny marketing.

Po pierwsze dlatego, że prawie wszyscy używają smartfonów i wyszukują informacji o produktach i usługach poprzez to narzędzie, a po drugie dlatego, że większość użytkowników internetu, korzysta z najbardziej popularnego narzędzia jakim jest facebook. Przesiadują tam godzinami i wyszukują różnego rodzaju informacje od wiadomości po możliwość zakupu samochodu czy wyjazdu na wakacje.

Profesjonalna kampania w mediach społecznościowych to najważniejszy w obecnych czasach ruch w kierunku potencjalnego klienta.

Jeśli zgadzasz się z tą teorią, to wiesz również jak istotna jest docelowa strona internetowa i pokazanie prestiżowego wizerunku firmy w internecie. Ba mało tego ...ważne jest, aby ta strona zechciała się pokazać w tym internecie, dlatego ważne jest gdzie wykonamy stronę internetową, czy u studenta za parę groszy, czy w profesjonalnej firmie, za trochę więcej.

Kiedyś ktoś rzucił hasło, zlecę wykonanie taniej i profesjonalnej strony internetowej, a drugi zapytał... To chcesz dwie strony?
Tak to jest dobre określenie dla tego rodzaju stron.

Jakie są ważne aspekty przy wyborze strony internetowej?

Otóż jeśli wybierzesz stronę internetową wykonaną w oprogramowaniu Wordpress, dobrze abyś wziął pod uwagę, że oprogramowanie to wymaga aktualizacji co miesiąc, jeśli nikt tego nie zrobi za Ciebie, jej istnienie będzie zagrożone, a wręcz niemożliwe. Dlaczego? Bo poprzez nieaktualizowane pluginy, łatwo jest włamać się na stronę i zamieścić na niej niepożądane oprogramowanie. Gdy coś takiego nastąpi, automatycznie firma hostingowa lub google blokuje taką stronę, tracimy czas i pieniądze, na odzyskanie jej, ale nie zawsze się udaje odzyskać w pełni sprawną stronę internetową.

Dlatego biorąc to pod uwagę, powinno się wybierać strony oparte o autorskie oprogramowania, których nie trzeba aktualizować co miesiąc, aby prawidłowo funkcjonowały.

Ważne jest również, aby strona dobrze się pozycjonowała. Niedopuszczalne jest, aby wisiała w internecie, i nie pokazywała się nawet na nazwę własnej domeny w adresie www. Efekt pozycjonowania otrzyma tylko poprawnie wykonana strona internetowa. Taka, która posiada niezbędne elementy jak miejsca na metatagi, najlepiej dla każdej podstrony oddzielne. Ścieżka adresowa i wiele innych aspektów wymaganych do prawidłowego wyświetlania się w internecie. Firma wie jak zrobić, aby strona pojawiała się na pierwszych odsłonach w google, kwestia tylko prawidłowo wybranych słów kluczowych zamieszczonych w stronie.

Nasze realizacje

Zobacz więcej

Reklamuj i promuj swoją działalność

Social media marketing z "MAM DOBRY DZIEŃ"

Promuj swoją firmę lub działalność na portalu mamdobrydzien.pl strona ma wysoki Page Rank5 to powoduje lepsze pozycjonowanie i wyświetlanie informacji, dlatego w tytule powinny być słowa kluczowe opisujące Twoją działalność.

Napisz dobry wpis o swojej działalności i przypieczętuj optymistycznym zdjęciem.

Zarejestruj się poprzez facebook lub tradycyjnie używając loginu i hasła oraz adresu email. Po wpisaniu danych rejestracyjnych, pamiętaj o potwierdzeniu rejestracji poprzez kliknięcie linku wysłanego do Ciebie na Twoją skrzynkę email.

Zaloguj się i przygotuj swoje konto, aby każdy mógł zobaczyć Twoje zdjęcie (awatar)

Powodzenia

Zobacz więcej

Ile kosztuje strona www?

Tworzymy profesjonalne strony www w technologii responsive (RWD), dostosowane do mobilnych urządzeń typu smartfon czy tablet. Nasze rozwiązania informatyczne, to w pełni autorskie oprogramowania oparte o PHP i HTML5. Wyposażone są w system zarządzania treścią (content management system). Dodatkowym atutem jest budowa struktury umożliwiająca naturalne podwyższanie pozycji strony w wyszukiwarkach. Świadczymy również usługi SEO, social media marketing, AdWords i inne kampanie reklamowe.

www.infotech.com.pl

Zobacz więcej