Dobre wpisy #strony www

Profesjonalne strony www w Piasecznie

Jeśli czytasz ten wpis, to znaczy, że interesuje Cię przyszłość Twojej firmy. I to jest dobry krok w stronę sukcesu...

Każda strona internetowa jest potrzebna firmie do przedstawienia oferty i sprzedaży. Bez strony www sprzedaż jest umiarkowana. Jednak do prawidłowego funkcjonowania strony w google potrzebujesz PROFESJONALNEJ strony www.

Zdobywaliśmy doświadczenie od 1996 roku, kiedy to powstała firma INFOTECH, na przestrzeni lat powstało wiele serwisów internetowych, zgodnie z istniejącą na rynku technologią na najwyższym poziomie.
Często powstawały serwisy internetowe z zintegrowanym narzędziem typu system informatyczny, takie dedykowane narzędzie potrzebne w każdej firmie do zaprowadzenia porządku i ładu na wielu płaszczyznach związanych z prowadzeniem działalności w danej branży.

Doświadczenie w wykonaniu stron www, jest ściśle związane z pokazywaniem się ich w wyszukiwarkach, dlatego temat SEM, SEO jest nam znany i całkowicie angażujemy się w przyszłość takiej strony, zajmując się również promocją jej w mediach społecznościowych.

Dopiero takie kompleksowe działanie wraz z wdrożeniem do firmy podstawowych czynników social media marketingu pozwala na osiągnięcie sukcesu w e-marketingu nad stroną www

Oprócz wizerunku okazanego poprzez design, serwis powinien być funkcjonalny, co powinno być przemyślane już na początku współpracy z firmą IT tworzącą serwis internetowy.

Wszelkie te działania mają wpływ na to, jak postrzegana jest firma na rynku zarówno przez klientów, kontrahentów jak i pracowników.

Tylko profesjonalna firma jest w stanie czerpiąc z doświadczenia wykonać profesjonalne narzędzie do zarabiania pieniędzy, jakim jest strona www.

Tu w Piasecznie wykonujemy strony internetowe w nowoczesnych technologiach na bazie najnowszych technik np. responsive, co daje lepsze pozycjonowanie strony i możliwość oglądania jej mobilnie.
Sprostamy wszelkim wymaganiom, dysponując własnym copywritingiem, współpracując z firmą tłumaczeniową.

Doradzimy jak system informatyczny pomoże Twojej firmie zebrać wszystkie ważne aspekty w jednym miejscu i rozdzielić je między pracownikami firmy, nadzorując jednocześnie praktycznie jednym kliknięciem.
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i umów na spotkanie prezentacyjne, a dowiesz się, jak zostać mistrzem sprzedaży w internecie.

Skontaktuj się z naszym konsultantem
TEL 791 350 090
a.przybysz@infotech.com.pl

A oto przykładowy cennik rynkowy usług IT webmasters&design

1. Wizytówka, kilka zdań tekstu, jedno zdjęcie - 1000 zł;
2. Mała firma, kilka podstron i zdjęć - 2000 zł;
3. Złożona strona, dużo treści i zdjęć - 5000 zł;
4. Mały sklep internetowy - 10 000 zł;
5. Duży sklep internetowy - 25 000 zł;
6. Duża strona korporacyjna - 100 000 zł;
7. Kopia Allegro/ Facebooka / Ceneo / OtoDom - 500 000 zł.

Zobacz więcej

Ile kosztuje strona www?

Tworzymy profesjonalne strony www w technologii responsive (RWD), dostosowane do mobilnych urządzeń typu smartfon czy tablet. Nasze rozwiązania informatyczne, to w pełni autorskie oprogramowania oparte o PHP i HTML5. Wyposażone są w system zarządzania treścią (content management system). Dodatkowym atutem jest budowa struktury umożliwiająca naturalne podwyższanie pozycji strony w wyszukiwarkach. Świadczymy również usługi SEO, social media marketing, AdWords i inne kampanie reklamowe.

www.infotech.com.pl

Zobacz więcej