Dobre wpisy użytkownika Anieszka_Przybysz

O czym marzysz?

Będąc tam uświadamiasz sobie, co pozwala Ci żyć w spokoju i radości.

Trafiasz tam, gdy nie masz wyjścia i kiedy chcesz odreagować po ciężkim dniu.

Będziesz tam, gdy obierzesz sobie cel by go zrealizować...

Wiesz już gdzie to jest?

To świat marzeń...

Zobacz więcej

Celebracja małej czarnej

Kawa i chwile jakie nam daje. Jej zapach, smak i aromat daje nam doznania, jakich nie dadzą inne napoje...to niepowtarzalna chwila, która łączy z sobą relaks i oderwanie o rzeczywistości, dlatego powinniśmy celebrować chwile z małą czarną.

Nie można spożywać tego boskiego napoju jednym tchem, ale należy się delektować każdym łykiem, jakby to był ostatni łyk w Twoim życiu. Zatrzymać się na chwilę, aby poczuć ten magiczny smak.

My Polacy pijemy kawę powoli i z szacunkiem. Nie jesteśmy Włochami, którzy podchodzą do baru i wypijają jednym tchem mocne espresso, aby oszczędzić na cenie tego napoju.
My celebrujemy tę chwilę...

Siadamy przy stoliku i gorącą jak miłość, czarną jak piekło i mocną jak orgazm kawę wlewamy na język malutkimi łyczkami. Czekamy, aż spłynie po języku i rozpłynie się w błogostanie. Już w ustach rozpoczyna się proces tworzenia dobrego nastroju. Podnosi się ciśnienie a organizm otacza niewidzialna aura spokoju i euforii.

Nie zabijaj tej chwili. Pozwól by trwała, jak najdłużej. By każda filiżanka kawy była wytchnieniem dla ducha i ciała w ciągu zabieganego dnia.

Zatrzymaj się i celebruj małą czarną

www.lavazzaamodomio.pl

Zobacz więcej

Aquapark FALA w Łodzi

Byliśmy wczoraj w aquaparku Fala w Łodzi. Moje dzieci zwykle sceptycznie podchodzą do tego typu spraw...bo jak twierdzą wyrośli i będą się nudzić, jednak metodą dedukcji...doszliśmy do konsesusu i wszyscy byliśmy zachwyceni... No może ja mniej bo już nie czuję się na siłach, żeby z 30 metrowej odkrytej MEGAzjeżdżalni (od 16 roku życia), zjechać chociażby raz, bo poprostu się boję. Moi synowie byli zauroczeni tym miejscem i warte jest ono naprawdę dużych pieniędzy. Oprócz tej zjeżdżalni jest jeszcze kilkanaście innych...dopasowanych wiekowo od maluszka po starca. Nazwa Fala wzięła się od poprzednich PRL owskich basenów tłumnie obleganych przez rzeszę łodzian. Były to betonowe baseny ok 6-7 basenów i sztuczna fala uruchamiana co jakiś czas dla urozmaicenia...sama podtapiałam się na niej będąc dzieckiem, bo nie umiałam jeszcze dobrze pływać...ale było super.
Teraz też jest uruchamiana co jakiś czas taka sztuczna fala, ale jest dużo więcej atrakcji i można porównać to miejsce z najlepszym aquaparkiem na świecie a na pewno europy.
Dzikie rzeki, zjazdy na pontonach, odkryte baseny z chłodniejszą wodą...mnóstwo leżaków i naprawdę świetne emocje, to jest miejsce w Polsce, które warto odwiedzić.
Nocleg polecam w hotelu Tobaco*** tanio i profesjonalnie. Wyżywienie w aquaparku całkiem smaczne miła obsługa i przystępne ceny.

Dobrze jest również jeść w restauracji Kretschmera...

Zobacz więcej