Dobre wpisy użytkownika buziaczek

Smukłe uda w 30 dni

Wykorzystując techniki ćwiczeń z artykułu, przy codziennym zaangażowaniu, jesteś w stanie utracić nawet 5 cm w obwodzie.

Twoim celem jest osiągnięcie sukcesu, walczysz o swoje cele...

Jeśli jesteś w stanie poświęcić minimalną ilość czasu w ciągu dnia, na realizację zadania, osiągniesz swój cel w 30 DNI.

Wystarczy, że solidnie podejdziesz do wyznaczonych celów.
Warto, zaplanować jednakową godzinę dla każdego dnia, w którym wykonasz wszystkie ćwiczenia.
Np. Zakładam, że ćwiczę codziennie o godz 18.00 (warto przestrzegać planu dziennego, ze względu na motywację i przyzwyczajenie, które pomaga nam w realizacji przedsięwzięcia)
Jeśli wpadniemy w rutynę, będziemy w mniejszym stopniu odczuwać dyskomfort, lub zakwasy.

Nie ma, że boli...Włącz muzykę, którą lubisz, otwórz okno i przygotuj ręcznik oraz dwie butelki z wodą.


Ćwiczenia powinny być wykonane solidnie każdego dnia, dodatkowym wspomaganiem efektów naszej pracy jest stosowanie peelingu na UDA i BRZUCH.


więcej:http://lavazzaamodomiopl.blogspot.com/2016/03/jedrne-i-szczupe-uda.html

Rozgrzej mięśnie

Przygotuj mięśnie do ćwiczeń, najlepiej wykonując przysiady, lub przysiady z obciążeniem (trzymając w ręku napełnione butelki z wodą) 1min


Ćwiczenia odchudzają uda, łydki i brzuch

Tylko 1 min dziennie

Uzupełnieniem pielęgnacji ujędrniająco-wyszczuplającej są ćwiczenia, które polecam zwłaszcza po ciąży.
Nie znalazłam w internecie ćwiczeń na uda, łydki i brzuch, które nie byłyby zbyt inwazyjne, dlatego postanowiłam na podstawie doświadczenia podać kilka przykładów.

Każde ćwiczenie wykonujemy 1 min dziennie.

Ćwiczenia na uda

Kładziemy się na podłodze lub łóżku, na wznak, wyprostowane nogi i obciągnięte palce stóp podnosimy na przemian, robiąc jakby nożyce, możemy robić to ćwiczenie nogami pionowo lub poziomo lub na przemian w zależności od gustu.
Ćwiczenie wykonujemy przez 1 min pamiętając, aby nie opuszczać nóg, wytrzymujemy z lekko uniesionymi nogami nad powierzchnią podłogi, a następnie odpoczywamy.

Ćwiczenia na łydki
Leżąc dalej na wznak kręcimy w powietrzu rowerki, są to okrężne ruchy stóp, na przemian równolegle do siebie. Ważne jest, aby ręce były położone wzdłuż tułowia, możemy zwiększać średnicę koła i zmniejszać według własnych upodobań. Ćwiczenie to wykonujemy przez 1 min, następnie opoczywamy.


Dodatkowo
Kładziemy się na boku, jedną ręką podpieramy głowę, a drugą rękę opieramy przed sobą tak, aby utrzymać równowagę leżąc na boku podnosimy jedną nogę do góry. a drugą lekko zginamy w kolanie. Unosimy nogę i kładziemy 1 min, następnie odwracamy się na drugi bok i analogicznie wykonujemy ćwiczenie drugą nogą przez 1 min.

Ćwiczenia na brzuch

Kładziemy się na płasko na podłodze lub na łóżku i podnosimy lekko głowę, a nogi zginamy w kolanach, ręce możemy trzymać przy głowie lub na brzuchu i sprawdzać napięcie mięśni. Trzymamy taką pozycję przez 1 min.

Dodatkowo
na mięśnie boczne

Leżąc na wznak jak przy poprzednim ćwiczeniu, podnosimy lekko głowę i przechylamy na jedną stronę, (czujemy naprężone mięśnie z jednej strony brzucha), staramy się wytrzymać minutę i powtarzamy ćwiczenie przechylając się na drugą stronę.

W trakcie tych ćwiczeń można oglądać programy TV lub słuchać muzyki, karmić dziecko... ważne jest, aby wytrzymać minutę.

Zobacz więcej