Dobre wpisy użytkownika buziaczek

Twoje wewnętrzne dziecko

Każdy powinien odnaleźć w sobie dziecko
Chcesz zmienić swoje życie?
To jedna z metod na pokochanie siebie i akceptację siebie takiego jaki jesteś. Jeśli czujesz do siebie żal, nie możesz spojrzeć w lustro, lub w ogóle się tym do tej pory nie zajmowałeś i lecisz z dnia na dzień na łeb na szyję, bo w tym kieracie tak się zacietrzewiłeś, że brakuje Ci czasu na życie...
Wyobraź sobie, że w każdym z nas jest takie małe dziecko, którym należy się zaopiekować, nagrodzić, pogłaskać... Jeśli zaniedbasz to dziecko, wiec o tym, że Twoje życie będzie bardzo zubożałe w szczęście i spokój.
Pamiętasz siebie jako dziecko? pamiętasz jaki byłeś beztroski, radosny i szczęśliwy? Tak naturalnie szczęśliwy i nieskażony trującymi toksynami życia codziennego?
Wróć na chwilę do tego czasu i wyobraź sobie, że to dziecko jest teraz w Tobie.

1. Gdy zrobisz coś co wymaga od Ciebie nie lada poświęcenia nagrodź siebie za to, to może być batonik, ale ważne aby to zrobić za każdym razem, gdy uda się zrealizować ważną i trudną sprawę.

2. Jeśli coś idzie nie tak, daj sobie czas, pozwól sobie na ten komfort i nie karć siebie. Pamiętaj też, że jeśli nie możemy czegoś przeskoczyć, trzeba to ominąć.

3. Uśmiechaj się częściej, ludzie uśmiechający się do innych, tak jak dziecko w naturalny sposób otrzymują uśmiech. Tworzysz w ten sposób dobrą atmosferę wokół siebie.

4. Dziecko potrzebuje czasem prezentów, dlatego rób sobie takie prezenty, masz do tego prawo, bo kto jak nie Ty zadba o Twoje wewnętrzne dziecko.
Pamiętaj zadbane wewnętrzne dziecko spowoduje, że nadal będziesz czuł się szczęśliwy i nadal radość będzie gościć w Twoim sercu, bo w każdym z nas jest takie malutkie dziecko, którym trzeba się zaopiekować.

Sukcesem życiowym, jest żyć długo i szczęśliwie, jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu, pamiętaj o nagradzaniu siebie i dbaniu o swoje wnętrze.


Zobacz więcej

JAKIE WALORY SMAKOWE POWINNA SPEŁNIAĆ KAWA?

NIE MA JAK KAWA ...

Kawa Lavazza a modo mio ma tą przewagę nad innymi kawami, że jej smak zróżnicowany jest za pomocą mocy palenia kawy Arabica. Dlatego możemy uzyskać efekt kawy delikatnej w smaku i aksamitnej jak kremowa dolcemente, największą popularnością cieszy się appassionatamente, z intensywnym smakiem i aromatem.

Warto zapoznać się z każdą z nich i spróbować, jakie bogate doznania dają obydwa te rodzaje kawy Lavazza a modo mio.

Dla koneserów smaku polecałabym nawet większe opakowanie niż standardowe w niższej cenie.

Wszelkie informacje na stronie www.lavazzaamodomio.pl

Zobacz więcej