Dobre wpisy użytkownika buziaczek

Nie przeszkadzać...

Czytam więc jestem...
"Plan na szczęście"
NAJLEPSZE RZECZY W ŻYCIU ZDARZAJĄ SIĘ NIESPODZIEWANIE!
Ellen Jacobs właśnie rozwiodła się z mężem, kłamliwym draniem, którego niegdyś bardzo kochała, a który opuścił ją dla młodszej...
Chwilami wesoła, chwilami smutna, cudownie wciągająca powieść... Woman's Realm
Znakomita komedia doprawiona odrobiną goryczy, błyskotliwa i pełna trafnych obserwacji...
-"Publishing News"

"Diabeł ubiera się u Prady"
Andrea Sachs, dziewczyna z małego miasteczka, poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki wpływowej redaktor naczelnej jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą.
Szybko przekonuje się, że jej przełożona to klasyczny szef 'z piekła rodem'. Andrea żyje w straszliwym stresie, wiedząc, że jeśli przetrwa rok, zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie.

"Pięćdziesiąt twarzy Greya"
Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Zobacz więcej