Dobre wpisy użytkownika Agnieszka_Przybysz

Dla samotnych

Jeśli chcesz odmienić swój los i nie chcesz być dłużej singlem, ale tylko jeśli chcesz ...

Przygotuj listę cech osobowości oraz szczegółowy obraz osoby z jaką chciał(a) byś spędzić resztę swoich chwil.

Lista powinna być długa i bardzo szczegółowa, bo jakie zamówienie zamówisz taki towar otrzymasz. To tak, jakbyś zamawiał samochód, sprawdzasz który rocznik, czy jest rdza, czy powypadkowy...

Tu też lista powinna zawierać wszelkie informacje na temat Twojego własnego ideału, który ma stanąć na Twojej drodze.

Zobacz więcej

Dzień 13 lutego

Mam dobry dzień

Dziś 13 lutego, trzynasty zawsze był dla mnie szczęśliwy, dlatego dziś też tak będzie. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata i uważam, że to co myślimy w dużej mierze odzwierciedla się w naszym życiu, dlatego gdy myślimy o jakimś nieszczęściu, które może nam się wydarzyć, możemy być pewni tego, że wydarzy się to, tak działa wszechświat i niezbadana energia, która powoduje materializowanie się naszych myśli.

Najlepszym sposobem na odganianie złych myśli i czarnowidztwa jest zwykłe czary mary w postaci słów "wszystko będzie dobrze" lub po prostu "będzie dobrze", myśli nasze wręcz powinny krążyć wokół tego typu stwierdzeń, aby odpędzić pecha.

Jeśli uważasz, że 13 masz pecha, a chciałbyś to zmienić koniecznie zastosuj anty pecha w postaci pozytywnych przekazów.

Jest jeszcze coś ...nic nie dzieje się przypadkowo, dlatego baczniejszą uwagę powinniśmy przywiązywać do tego co myślimy w jaki sposób myślimy i o kim myślimy. Pamiętaj, że Twoje myśli nie pozostają obojętne dla otaczającego nas świata.

Przegoń pecha i nawet czarny kot nie będzie Ci dziś straszny.

Zobacz więcej