Dobre wpisy użytkownika Agnieszka_Przybysz

Dla samotnych

Jeśli chcesz odmienić swój los i nie chcesz być dłużej singlem, ale tylko jeśli chcesz ...

Przygotuj listę cech osobowości oraz szczegółowy obraz osoby z jaką chciał(a) byś spędzić resztę swoich chwil.

Lista powinna być długa i bardzo szczegółowa, bo jakie zamówienie zamówisz taki towar otrzymasz. To tak, jakbyś zamawiał samochód, sprawdzasz który rocznik, czy jest rdza, czy powypadkowy...

Tu też lista powinna zawierać wszelkie informacje na temat Twojego własnego ideału, który ma stanąć na Twojej drodze.

Zobacz więcej

Dzień 13 lutego

Mam dobry dzień

Dziś 13 lutego, trzynasty zawsze był dla mnie szczęśliwy, dlatego dziś też tak będzie. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata i uważam, że to co myślimy w dużej mierze odzwierciedla się w naszym życiu, dlatego gdy myślimy o jakimś nieszczęściu, które może nam się wydarzyć, możemy być pewni tego, że wydarzy się to, tak działa wszechświat i niezbadana energia, która powoduje materializowanie się naszych myśli.

Najlepszym sposobem na odganianie złych myśli i czarnowidztwa jest zwykłe czary mary w postaci słów "wszystko będzie dobrze" lub po prostu "będzie dobrze", myśli nasze wręcz powinny krążyć wokół tego typu stwierdzeń, aby odpędzić pecha.

Jeśli uważasz, że 13 masz pecha, a chciałbyś to zmienić koniecznie zastosuj anty pecha w postaci pozytywnych przekazów.

Jest jeszcze coś ...nic nie dzieje się przypadkowo, dlatego baczniejszą uwagę powinniśmy przywiązywać do tego co myślimy w jaki sposób myślimy i o kim myślimy. Pamiętaj, że Twoje myśli nie pozostają obojętne dla otaczającego nas świata.

Przegoń pecha i nawet czarny kot nie będzie Ci dziś straszny.

Zobacz więcej

Bodygard w spódnicy

Wyszłyśmy z koleżanką potańczyć nad Wisłą, tam były takie ogródki i na deskach można było bawić się do rana. Wiadomo, że rzeczy osobiste trzeba nosić przy sobie. Ja tańczyłam z torebką i pilnowałam jej jak oka w głowie, a koleżanka co tam...położyła torebkę na stoliku i poszła w tany. Przestrzegałam ją przed tym, ona jednak nie słuchała i w najlepsze się bawiła. Nagle torebka zniknęła. Mówię zobacz nie ma twojej torebki.... O matko....gdzie moja torebka...gdzie moja torebka....
Wybiegła na pasaż i w szoku zaczęła biegać i krzyczeć ukradli mi torebkę!!!! Chwilę pomyślałam...były tu dwie dziewczyny bawiły się, a teraz ich tu nie ma...wybiegłam za koleżanką i pobiegłam w drugą stronę bulwaru. Patrzę a to ta dziewczyna siedzi na ławce, więc idę w jej stronę. Wstała i spokojnym krokiem zmierzała w moim kierunku. Dobiegłam do niej i chwyciłam ją mocno za rękę w przegubie... Oddawaj torebkę...stanowczo wykrzyknęłam, żeby również moja koleżanka mnie usłyszała i przyszła do nas. Ale ja nie mam żadnej torebki!!! Jak to nie masz, oddawaj torebkę złodziejko...ale ja naprawdę nie mam żadnej torebki... Jeśli w ciągu 5 min nie oddasz torebki dzwonimy na policję i będziesz miała przes....ne...oddawaj torebkę....w międzyczasie wyciągam swój telefon i podaję koleżance aby zadzwoniła do siebie...wyklikała numer i słyszymy jak z torebki złodziejki wydobywa się dźwięk telefonu koleżanki...odebrałyśmy jej torbę i w pośpiechu zaczęłyśmy wyjmować rzeczy mojej koleżanki z torby złodziejki, telefon, portfel, klucze... Gdzie są pieniądze?
W moim portfelu...faktycznie bierzemy pieniądze nie dużo ale zawsze coś, z jakiej racji jakaś złodziejka ma korzystać?
Dowód pokaż, dawaj dowód...młoda dziewczyna 18 lat, ładna brunetka...nie dzwońcie na policję ja mam małe dziecko, błagam...
Co z nią robimy? Odzyskałyśmy rzeczy...w sumie szkoda dziewczyny... Dobra ostatni raz ci się upiekło... My cię puszczamy inni cię nie puszczą.
I tak odzyskałam torebkę blefując, że wiem na pewno kto jest złodziejem...
Moja koleżanka można powiedzieć dopiero miała dobry dzień...dokumenty...klucze wszystko uratowane.

Zobacz więcej