Dobre wpisy #13-tego

Dzień 13 lutego

Mam dobry dzień

Dziś 13 lutego, trzynasty zawsze był dla mnie szczęśliwy, dlatego dziś też tak będzie. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata i uważam, że to co myślimy w dużej mierze odzwierciedla się w naszym życiu, dlatego gdy myślimy o jakimś nieszczęściu, które może nam się wydarzyć, możemy być pewni tego, że wydarzy się to, tak działa wszechświat i niezbadana energia, która powoduje materializowanie się naszych myśli.

Najlepszym sposobem na odganianie złych myśli i czarnowidztwa jest zwykłe czary mary w postaci słów "wszystko będzie dobrze" lub po prostu "będzie dobrze", myśli nasze wręcz powinny krążyć wokół tego typu stwierdzeń, aby odpędzić pecha.

Jeśli uważasz, że 13 masz pecha, a chciałbyś to zmienić koniecznie zastosuj anty pecha w postaci pozytywnych przekazów.

Jest jeszcze coś ...nic nie dzieje się przypadkowo, dlatego baczniejszą uwagę powinniśmy przywiązywać do tego co myślimy w jaki sposób myślimy i o kim myślimy. Pamiętaj, że Twoje myśli nie pozostają obojętne dla otaczającego nas świata.

Przegoń pecha i nawet czarny kot nie będzie Ci dziś straszny.

Zobacz więcej

13 piątek weekendu początek

Szczęśliwego dnia 13 w piątek

Miałam dziś bardzo dobry dzień, mimo szarości za oknem dzień zaczął się od dobrego humoru, śniadanie do łóżka i szybka pobudka mojego syna, co nie jest normą i mimo dnia 13 - tego, jak dla mnie bardzo niezwykłego, bo 13 -tego mam wielkie szczęście a do tego piątek. Czy to znaczy, że dziś będzie kumulacja? Może warto zagrać w lotto, skoro taki dzień, to może coś wygram.

Wyszłam do pracy i łańcuszek szczęścia nadal trwa. W tramwaju mam miejsce w metrze mam miejsce, w autobusie mam miejsce i dojechałam, teraz tylko jakaś umowa na wysoką kwotę i będę usatysfakcjonowana szczęściem piątkowo-trzynastego.

Jakby ktoś nie wiedział to 13 - tego w piątek jest dzień szczęśliwy, zwłaszcza gdy drogę przebiegnie czarny kot.

Ja takiego mam w domu, aby zapewnić sobie takie własnie szczęśliwe dni. :)

Zobacz więcej