Jesteś na szczycie szczęscia

Paris coffee mobilny bar kawowy - catering kawowy - barista na eventy i targi

Paris coffee to marka świadcząca catering kawowy.
Nasz bar kawowy wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu kawa wyśmienicie smakuje oraz zaskakuje swoim wyglądem.
Oferowany catering kawowy to kompleksowa usługa, która obejmuje bar kawowy wraz ze sprzętem, produkty do przygotowania kawy oraz profesjonalną obsługę baristy na miejscu. Każde zlecenie jest dopasowane do indywidualnych życzeń klienta.
Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem baru kawowego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
telefon 535 029 039

Barista na targi lub eventy -
Proponujemy Państwu kawę na targi i eventy.
Oferta skierowana jest do wystawców oraz do organizatorów.Targi to doskonała okazja aby w oryginalny sposób zaprezentować swoją firmę. Wasze stoisko będzie największą atrakcją a kawa z logo firmy będzie skuteczną reklamą. Na życzenie klienta bar kawowy oraz kubki mogą zostać oznaczone logo Państwa firmy. Zaskocz swoich gości. Pozyskaj nowych klientów.

Barista na wesela -
Jeśli planujesz oryginalne wesele ta oferta jest dla Ciebie. Elegancko podana kawa sprawi, że ten wyjątkowy dzień zostanie na zawsze zapamiętany. Każda aromatyczna kawa będzie podana z rysunkiem lub napisem zgodnie z Państwa życzeniem. Bar kawowy to nowość na przyjęciach weselnych. Zaskocz swoich gości.

Barista na imprezy firmowe /szkolenia / inne okolicznościowe -
Jeśli organizujesz spotkanie i chcesz pozostać zapamiętanym ta oferta jest dla Ciebie. Profesjonalna obsługa baristy i bar kawowy sprawią, że każde spotkanie przy aromacie świeżo zaparzonej kawy podanej w wyjątkowy sposób będzie niezapomnianym wydarzeniem.
ZAPRASZAMY
www.paris-coffee.blogspot.com

Komentarze

Anieszka_Przybysz 13 czerwca 2016 13:32

to nie o pierogach, ale rozumiem, że to nawiązanie do poprzedniego komentarza. Zrobiłeś pierogi i zachwalasz... :)

Anieszka_Przybysz 13 czerwca 2016 13:27

To innowacyjny pomysł na prezentację i wyróżnienie swojej firmy, polecam firmę Paris-coffee, uzyskują świetne efekty z kawą, piękne wzory i wielkie show
brawa dla nich :)

rocichy 13 czerwca 2016 12:53

Dobry pieróg...

rocichy 13 czerwca 2016 12:50

Super sprawa.

Dodaj komentarz