Dobre wpisy #szczęście

Bądź szczęśliwym człowiekiem

Zawsze kiedy nachodzi Cię chandra powiedz sobie "wszystko będzie dobrze". Powtórz to nawet kilka razy, do póki się nie uspokoisz. Pamiętaj zawsze w życiu jest tak, że jest dobrze i źle, kiedy jest źle to znak, że będzie wkrótce dobrze.

To nasze myśli powodują zdarzenia w naszym życiu, dlatego posyłam Ci dobre słowa "WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE"

Zmień myślenie o 180', a zobaczysz zmiany w swoim życiu. Przyciągaj to co dobre, aby tego dokonać, jak najczęściej myśl pozytywnie, a do tego potrzebujesz dzielić się dobrymi chwilami, bo im częściej wymawiasz "jestem szczęśliwy" lub tylko myślisz, tym częściej szczęście wita do Ciebie.

Podziel się proszę tą myślą ze swoimi przyjaciółmi, oni również potrzebują szczęścia, tak jak Ty. Dlatego został stworzony portal mamdobrydzien.pl, abyś miał możliwość zamieszczania w nim pozytywnych zdarzeń ze swojego życie, pamiętaj im więcej takich chwil, tym częściej szczęście będzie przy Tobie.

Napędzaj tą machinę razem z nami i ciesz się swoim szczęściem :)

Zobacz więcej

Jak mieć szczęśliwy dzień

Zdarza się, że tak trudno po prostu czuć się szczęśliwym choć w jednej chwili, tym bardziej szczęśliwym przez cały dzień. Kiedy życie ma swoje wzloty i upadki, nie jest łatwo zatrzymać szczęśliwy czas. Ale oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przejść przez większość swoich dni jako szczęśliwych- sprawdź kilka prostych czynności, takich jak unikanie konfliktów, nie spodziewać się zbyt wiele od innych, i robić losowe akty dobroci. To nigdy nie jest niemożliwe.

Podobnie jak ja, jestem pewien, że faceci mogą mieć szczęśliwy dzień.

W rzeczywistości, mam szczęśliwy w najprostszej postaci!

Więc cieszę się każdego dnia.

Zobacz więcej