Dobre wpisy #szczęście

Co to jest szczęście?

Dziewczyna...

Jestem z kimś, z kim będzie mi dobrze. Komu, będę potrzebna i najważniejsza w jego życiu. Kto, będzie mnie kochał, szanował, opiekował się mną i troszczył się o mnie. Kto, zawsze będzie miał dla mnie czas. Kto, będzie walczył o nasz związek. Kto, pomimo wszystko zawsze będzie po mojej stronie. Kto, będzie ze mną zdobywał doświadczenia życiowe. Kto, będzie tęsknił za mną, będąc jeszcze przy mnie. Kto, będzie wierny i oddany. Kto, będzie potrafił mnie wysłuchać. Kto, będzie mnie wspierał w trudnych chwilach. Kto, słowami i gestami będzie wypełniał moje serce wiarą i nadzieją. Kto, będzie starał się mnie zrozumieć i będzie wyrozumiały. Od którego, nigdy nie usłyszę przykrego słowa. A we wszystkim co robi, będzie mi okazywał jak silne jest uczucie, którym mnie darzy. Jestem z kimś, kto pozwoli mi na szczęście.. :))))
Życie mija jak pstryknięcie palcami...
Tak nie wiele nam do szczęścia trzeba szacunek, życzliwość, zaufanie i miłość.
Do życia potrzebuję zdrowia, szczęścia i spokoju.
Zdrowie to uśmiech na co dzień...

Zobacz więcej

Bądź szczęśliwym człowiekiem

Zawsze kiedy nachodzi Cię chandra powiedz sobie "wszystko będzie dobrze". Powtórz to nawet kilka razy, do póki się nie uspokoisz. Pamiętaj zawsze w życiu jest tak, że jest dobrze i źle, kiedy jest źle to znak, że będzie wkrótce dobrze.

To nasze myśli powodują zdarzenia w naszym życiu, dlatego posyłam Ci dobre słowa "WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE"

Zmień myślenie o 180', a zobaczysz zmiany w swoim życiu. Przyciągaj to co dobre, aby tego dokonać, jak najczęściej myśl pozytywnie, a do tego potrzebujesz dzielić się dobrymi chwilami, bo im częściej wymawiasz "jestem szczęśliwy" lub tylko myślisz, tym częściej szczęście wita do Ciebie.

Podziel się proszę tą myślą ze swoimi przyjaciółmi, oni również potrzebują szczęścia, tak jak Ty. Dlatego został stworzony portal mamdobrydzien.pl, abyś miał możliwość zamieszczania w nim pozytywnych zdarzeń ze swojego życie, pamiętaj im więcej takich chwil, tym częściej szczęście będzie przy Tobie.

Napędzaj tą machinę razem z nami i ciesz się swoim szczęściem :)

Zobacz więcej

Jak mieć szczęśliwy dzień

Zdarza się, że tak trudno po prostu czuć się szczęśliwym choć w jednej chwili, tym bardziej szczęśliwym przez cały dzień. Kiedy życie ma swoje wzloty i upadki, nie jest łatwo zatrzymać szczęśliwy czas. Ale oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przejść przez większość swoich dni jako szczęśliwych- sprawdź kilka prostych czynności, takich jak unikanie konfliktów, nie spodziewać się zbyt wiele od innych, i robić losowe akty dobroci. To nigdy nie jest niemożliwe.

Podobnie jak ja, jestem pewien, że faceci mogą mieć szczęśliwy dzień.

W rzeczywistości, mam szczęśliwy w najprostszej postaci!

Więc cieszę się każdego dnia.

Zobacz więcej