Jesteś na szczycie szczęscia

Możesz napisać wiersz

Mnie urzekło, gdy mężczyzna pisał do mnie wiersze, jest to forma przekazu bardzo subtelna, a jednocześnie profesjonalna, gdyż nie trzeba się martwić nad treścią.

Zachęcam wobec tego do pisania wierszy na http://www.mamdobrydzien.pl i przesyłania jako takiej gotowej pigułki, kobiecie swoich marzeń.

To nie musi być Twój wiersz, jest mnóstwo wierszy w necie, tylko chodzi o wybór odpowiedniego, który odzwierciedli Twoje emocje i można później wysłać do kobiety, razem z kwiatem, jak tu:
http://mamdobrydzien.pl/120-Mow-do-mnie-jeszcze
Zdjęcie – obrazek do takiego wiersza można zamieścić samodzielnie lub pobrać z gotowych obrazków do wyboru.

Najważniejsza jednak jest intencja i przekaz, nasza postawa i zaangażowanie w poszukiwania swojego ideału.

Innowacyjność w dzisiejszych czasach zakrada się wszędzie, szukamy pracy potrzebna jest kreatywność, wiadomo nie od dziś, że jeśli jest duża konkurencja, powinniśmy się wyróżnić w tłumie.
Tu proponuję gotowe rozwiązanie, poprzez wiersze o różnej treści możesz dotrzeć do osoby i skutecznie pozyskać jej serce.
Czy nie o to w życiu chodzi, aby przeżyć je szczęśliwie?

Spójrz na to innym okiem, przykładowo spotykasz kobietę i chcesz jej w innowacyjny sposób zaimponować, a tu możesz jej wysłać swój własny wpis na „mam dobry dzień” z wierszem i kwiatem od Ciebie specjalnie dla niej…Ona może wpisać komentarz pod tym wpisem, lub zacząć do Ciebie pisać, bo nie jesteś anonimowy tam też, ważny jest innowacyjny styl poderwania, to tak samo jak pisanie CV do pracy, też musi być kreatywne…

To narzędzia, którymi posługujesz się już dziś w necie,
tylko, że to Ty decydujesz, jakie to będą narzędzia i kto otrzyma pozytywne emocje z ich pracy.
Uwierz mi zwykłe posty giną w gąszczu innych postów, link do miejsca, w którym Twoje serce śpiewa niemal pokazując Twoją romantyczną naturę, to jest ten element gry wstępnej, która brzmi jak muza i dużo lepiej od zwykłego witaj


Ale to są czyjeś myśli, a nie moje. Owszem jest tego masa!
ale, przecież myślisz podobnie, to tylko kwestia użycia odpowiedniego wiersza
‚spróbuj, inaczej nie dowiesz się czy było warto
Uważasz, że gra wstępna, to jest trzymać ukochaną w ramionach i szeptać co czujesz do ucha, głaskać i czuć coś, co przynosi przyjemność ?!
oooo nie, tu się mylisz!!!
gra wstępna zaczyna się od myśli,
jest dużo wcześniej,
to cała obwoluta, jaką dwoje ludzi sobie stworzy wokół niepowtarzalnej chwili…tak to jest niepowtarzalna chwila, bo nigdy więcej po raz pierwszy nie zaczepisz tej dziewczyny.
Tak , tak !
To się zdarza tylko raz i masz tylko jedną szansę dlatego nie zmarnuj jej
Sprawdź, nie pożałujesz :) , inaczej nie dowiesz się czy było warto?

spróbuj teraz!!! zarejestruj się na http://mamdobrydzien.pl/rejestracja

Dodaj komentarz