Dobre wpisy użytkownika buziaczek

Smukłe uda w 30 dni

Wykorzystując techniki ćwiczeń z artykułu, przy codziennym zaangażowaniu, jesteś w stanie utracić nawet 5 cm w obwodzie.

Twoim celem jest osiągnięcie sukcesu, walczysz o swoje cele...

Jeśli jesteś w stanie poświęcić minimalną ilość czasu w ciągu dnia, na realizację zadania, osiągniesz swój cel w 30 DNI.

Wystarczy, że solidnie podejdziesz do wyznaczonych celów.
Warto, zaplanować jednakową godzinę dla każdego dnia, w którym wykonasz wszystkie ćwiczenia.
Np. Zakładam, że ćwiczę codziennie o godz 18.00 (warto przestrzegać planu dziennego, ze względu na motywację i przyzwyczajenie, które pomaga nam w realizacji przedsięwzięcia)
Jeśli wpadniemy w rutynę, będziemy w mniejszym stopniu odczuwać dyskomfort, lub zakwasy.

Nie ma, że boli...Włącz muzykę, którą lubisz, otwórz okno i przygotuj ręcznik oraz dwie butelki z wodą.


Ćwiczenia powinny być wykonane solidnie każdego dnia, dodatkowym wspomaganiem efektów naszej pracy jest stosowanie peelingu na UDA i BRZUCH.


więcej:http://lavazzaamodomiopl.blogspot.com/2016/03/jedrne-i-szczupe-uda.html

Rozgrzej mięśnie

Przygotuj mięśnie do ćwiczeń, najlepiej wykonując przysiady, lub przysiady z obciążeniem (trzymając w ręku napełnione butelki z wodą) 1min


Ćwiczenia odchudzają uda, łydki i brzuch

Tylko 1 min dziennie

Uzupełnieniem pielęgnacji ujędrniająco-wyszczuplającej są ćwiczenia, które polecam zwłaszcza po ciąży.
Nie znalazłam w internecie ćwiczeń na uda, łydki i brzuch, które nie byłyby zbyt inwazyjne, dlatego postanowiłam na podstawie doświadczenia podać kilka przykładów.

Każde ćwiczenie wykonujemy 1 min dziennie.

Ćwiczenia na uda

Kładziemy się na podłodze lub łóżku, na wznak, wyprostowane nogi i obciągnięte palce stóp podnosimy na przemian, robiąc jakby nożyce, możemy robić to ćwiczenie nogami pionowo lub poziomo lub na przemian w zależności od gustu.
Ćwiczenie wykonujemy przez 1 min pamiętając, aby nie opuszczać nóg, wytrzymujemy z lekko uniesionymi nogami nad powierzchnią podłogi, a następnie odpoczywamy.

Ćwiczenia na łydki
Leżąc dalej na wznak kręcimy w powietrzu rowerki, są to okrężne ruchy stóp, na przemian równolegle do siebie. Ważne jest, aby ręce były położone wzdłuż tułowia, możemy zwiększać średnicę koła i zmniejszać według własnych upodobań. Ćwiczenie to wykonujemy przez 1 min, następnie opoczywamy.


Dodatkowo
Kładziemy się na boku, jedną ręką podpieramy głowę, a drugą rękę opieramy przed sobą tak, aby utrzymać równowagę leżąc na boku podnosimy jedną nogę do góry. a drugą lekko zginamy w kolanie. Unosimy nogę i kładziemy 1 min, następnie odwracamy się na drugi bok i analogicznie wykonujemy ćwiczenie drugą nogą przez 1 min.

Ćwiczenia na brzuch

Kładziemy się na płasko na podłodze lub na łóżku i podnosimy lekko głowę, a nogi zginamy w kolanach, ręce możemy trzymać przy głowie lub na brzuchu i sprawdzać napięcie mięśni. Trzymamy taką pozycję przez 1 min.

Dodatkowo
na mięśnie boczne

Leżąc na wznak jak przy poprzednim ćwiczeniu, podnosimy lekko głowę i przechylamy na jedną stronę, (czujemy naprężone mięśnie z jednej strony brzucha), staramy się wytrzymać minutę i powtarzamy ćwiczenie przechylając się na drugą stronę.

W trakcie tych ćwiczeń można oglądać programy TV lub słuchać muzyki, karmić dziecko... ważne jest, aby wytrzymać minutę.

Zobacz więcej

Zmień swoje życie w 30 dni

Skoro tu jesteś, najpewniej chcesz coś zmienić. Tylko od CIEBIE zależy Twoje życie....

Polecam Ci domowy środek, na jędrne uda i brzuch. Kawa Lavazza a modo mio w kapsułach jest nie tylko świetnym relaksującym napojem, który dodaje nam wigoru a oprócz tego stanowi naturalne zabezpieczenie naszego organizmu przed rakiem i innymi chorobami cywilizacyjnymi. Jest odskocznią od codzienności, ale też wspaniałym kosmetykiem, który może zdziałać cuda na uda, już w przeciągu 30 dni.

Spróbuj z nami, a nie pożałujesz akcja: smukłe UDA W 30 DNI


http://lavazzaamodomiopl.blogspot.com/2016/03/jedrne-i-szczupe-uda.html

Zobacz więcej

Dobry sposób na zasypianie dziecka

Mój Maciuś zasypia bez problemu i to tak się nauczył, że co by się nie działo, to godzina 21:00 Maciuś śpi.

Są tylko dwie podstawowe zasady, które trzeba respektować z zegarkiem w ręku:

Maciuś jest karmiony o 20:00 zaraz po kąpieli, myty jest codziennie w zlewie, cieszy się, strasznie to uwielbia. Jeśli nie zdążę go wykąpać do 20:00 jest niezadowolony i zasypia przy piersi o 21:00 zawsze, jak z zegarkiem w ręku.

Dzieci wręcz kochają uregulowany tryb życia, to my dorośli rozregulujemy im tryb dnia i nocy, jeśli nie zrobimy czegoś na czas, w sensie nie nakarmimy lub nie wykąpiemy.

Maciuś zasypia tam gdzie jest zawsze o 21:00, bo w dzień zawsze musi być spacer i drzemka ok 1,5 godz, bo staram się podawać posiłki na określoną godzinę. On lubi mieć wszystko uporządkowane, dlatego ja muszę się dostosować.

Błagam nie róbcie dzieciom krzywdy pozwalając na nocne życie, lub rozregulowany tryb życia, dzieci muszą mieć w głowach porządek i muszą być przyzwyczajone do określonych godzin.

To naprawdę nie jest trudne, żeby dorosły już człowiek jakim jest mama czy tata potrafili dopilnować odpowiedniej pory, kiedy dziecko powinno już być wybawione z mamą lub z tatą, wykąpane, nakarmione i położone do łóżeczka a najlepiej zasypiało przy piersi lub butelce.

Nie słuchajcie modnych podpowiedzi o pozostawianiu dzieci w płaczu, one jedynie pragną naszego ciepła, bo są małe, kiedyś zabraknie wam tego przytulenia, malutkich rączek, bezgranicznej miłości...

Dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje bliskości, terminowych posiłków, spania i zmiany pieluchy, łatwo zapamiętać, a jeśli się zdarzy, że później wrócimy z dzieckiem i zaśnie o swojej godzinie, trudno pieluchę na śpiąco zmieńmy i niech śpi. Rano też można umyć.

Ważne też, aby kąpać i myć dziecko przed posiłkiem, aby nie było kolki.
Zresztą na kolki są odpowiednie kropelki i jest spokój, można też nóżkami robić takie kółka, żeby uwolnić jelita, dzieci uwielbiają masaże, polecam po kąpieli masaż z sprawdzoną oliwką, (żeby nie było uczulenia), zasypia później jak aniołek.

Czasem można poczytać do snu, czasem pośpiewać, ale najważniejsze to utrzymać stały rytm dnia.

Zobacz więcej