Jesteś na szczycie szczęscia

Pies uratował dziecko

Pies uratował dziecko film na facebooku,
bezpański pies znalazł noworodka.

Proszę o polub https://facebook.com/mamdobrydzien
Możesz również tworzyć ciekawe artykuły w naszym portalu społecznościowym.
Zarejestruj się na http://mamdobrydzien.pl poprzez Facebook pisz i zarabiaj na swoich ciekawostkach, zdobywaj pkt-y już teraz a wkrótce KONKURS i wiele nagród :)

Wiele kontrowersji wzbudził materiał zdjęciowy o bohaterskim psie ratującym dziecko, http://mamdobrydzien.pl/87-Ten-pies-u...

Dlatego postanowiłam poszukać dla Was bardziej szczegółowej informacji i udało mi się odszukać więcej zdjęć na ten temat i wydaje się, że takich psów jest więcej, są podobne do siebie, a nawet zbliżone są historie o nich.

Wiele jest informacji w internecie na temat psa, dziecka i całej tej sytuacji, jednak do końca nie wiadomo, czy to jest jeden i ten sam pies, bo historii jest więcej, (o tym w dalszej części materiału), czy dziecko jest płci żeńskiej czy męskiej. Część portali podaje, że pies uratował dziewczynkę a część, że wyrodna matka wyrzuciła na wysypisko śmieci syna.
Jest jednak jeszcze jedna, nie do końca wyjaśniona sprawa. Otóż historia jest tak wstrząsająca i niesłychana, że prawdopodobnie każdy chciałby mieć takiego psa w swoim kraju. Jedne media przekazują informację o miejscu w Arabii Saudyjskiej, a inne w Brazylii w miejscowości Campines w Sao Paulo, a jeszcze inne że w Bangkoku w Tajlandii.
Najważniejsze jest jednak to, że dziecko lub dzieci są całe i zdrowe, dzięki bohaterskim, anielskim psom, które tak często są wyrzucane z domów i pozostają bezpańskie i bezdomne, skazane na własny pieski los.

www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmamdobrydzien%2Fvideos%2F1598610920153886%2F&show_text=0&width=560
www.youtube.com/watch?v=yuVUv3DqGWk

Dodaj komentarz